Jak vybrat správně?

Přehled velikostí županů České značky Vestis

Dokonale padnoucí župan je nepostradatelným společníkem nejen po koupeli, ale i do sauny, na wellness či na dovolenou k moři. Jakou zvolit velikost Vám pomůžou vybrat naše velikostní tabulky.

Dozvědět se více

Nejčastější chyby při výběru podprsenky

Při výběru podprsenky si dejte záležet - pokud nosíte nesprávnou velikost obvodu anebo košíčků, v podstatě Vám může Vaše podprsenka ještě uškodit. O Váš krásný a především zdravý dekolt se postará jedině perfektně padnoucí podprsenka. 

Jaké jsou největší nešvary při výběru a nošení podprsenek se dozvíte, pokud budete číst dál.

Dozvědět se více

Jak zjistit správnou velikost podprsenky?

Je smutnou pravdou, že většina žen stále nosí špatnou velikost podprsenky. Pár minut věnovaných zjištění té správné velikosti se Vám bohatě vrátí při nošení Vaší nové podprsenky.

Přečtěte si, jak Vám správná velikost podprsenky může opticky ubrat až několik kilogramů a pár let!

Dozvědět se více

Kalkulátor velikosti

Využijete, pokud se Vám nechce studovat dlouhé a podrobné velikostní tabulky. Získaná velikosti je velikostí, od které byste se měla při výběru nové podprsenky odrazit a vyzkoušet jako první.

Dozvědět se více

Jak se zorientovat v džungli střihů podprsenek?

Jaké jsou Vaše hlavní kritéria při výběru podprsenky? Její vzor, barva, střih či účel jejího využití? Výběr barev a vzorů samozřejmě necháme na Vašich preferencích. Jak se ale zorientovat v záplavě nejrůznějších typů, střihů a označení podprsenek Vám poradíme na následujících řádcích.

Dozvědět se více

Jaký župan s sebou vzít na wellness?

Léto pomalu končí a na řadu přicházejí pochmurné podzimní dny. Tato změna počasí mívá neblahé dopady na naši psychiku. Udělejte si proto výlet do wellness, kde se krásně zrelaxujete, prohřejete a kde připravíte své tělo a mysl na upršený podzim.

Dozvědět se více

Správný výběr plavek dle typu postavy

Jaký správný střih a design plavek vybrat, k bazénu a na opalovačku, podle typu postavy? Informujte se, inspirujte se!

Dozvědět se více